Sign up and get exclusive member offers →
Final Touch Spray
549 kr
Nathalie Final Touch Spray gir en elegant, strålende glans til hestens pels, man og hale, takket være infusjonen av perlemor. Denne luksuriøse sprayen forbedrer hestens utseende med en strålende finish, noe som gjør den ideell for å gi en polert look rett før show. Den hudvennlige formelen nærer samtidig som den gir en varig glans, og sikrer både skjønnhet og pleie i én enkel påføring. Spray jevnt for en blendende, showklar glans.
Nathalie Final Touch Spray gir en enestående glans til hestens pels, man og hale, beriket med perlemor for en luksuriøs finish. Den hudvennlige formelen sikrer helse og skjønnhet uten kompromisser, og gir den perfekte siste finishen til utstillinger.
Funksjoner:
- Perlemor gir en elegant, strålende glans.
- Hudnærende ingredienser for helse og pleie.
- Perfekt for å gi en polert look rett før show.
Bruk: Rist godt før bruk. Hold sprayen 20-30 cm fra hestens pels og påfør jevnt for best resultat.
Ingredienser: Cyclopentasiloxane, Alcohol denat., Bis-Cetearyl Amodimethicone, Aqua, Denatonium Benzoate, Parfum, Mica, CI 77891.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Secure payments
Pay safely with Visa, Mastercard, Vipps, or Klarna.
Earn points
Earn points when you shop, use them for discounts
Free shipping
This only applies to orders over 1500 NOK.
Friendly support
We respond quickly and assist with questions or needs.










Reviews
There are no reviews yet.